106 7 Cody Taggart Record: 24-10 6th Place
|
Won |
10 Anthony Shevlin |
Steubenville |
Dec 5-0 |
Lost |
2 Jaymin Salsberry |
Beaver Local |
Fall 4:41 |
Won |
12 Grant Oxley |
University |
Dec 2-1 |
Won |
3 Danny Yost |
Brooke |
Fall 0:59 |
Lost |
1 Alex Overly |
Shenandoah |
Dec 8-6 SV |
Lost |
5 Jarrett Stillion |
Meadowbrook |
Dec 2-0 |
|
113 4 Nate Shelek Record: 29- 5 3rd Place
|
Won |
Chad Tice |
Wellsville |
Fall 2:51 |
Won |
Cameron Johnson |
Weir |
Fall 0:33 |
Lost |
5 Marshal Niswonger |
Caldwell |
M-Dec 15-6 |
Won |
10 Christopher Heavner |
River |
T-Fall 17-1 |
Won |
9 Gabe Carman |
John Marshall |
Dec 9-2 |
Won |
2 Jace Stockett |
University |
Dec 6-3 |
Won |
5 Marshal Niswonger |
Caldwell |
Dec 7-2 |
|
120 9 Maison Richard Record: 26- 9 5th Place
|
Won |
Doug Whitman |
Toronto |
Fall 3:49 |
Won |
Clayton Lamb |
Oak Glen |
Fall 2:37 |
Lost |
1 Logan Ours |
Beaver Local |
Fall 2:29 |
Won |
Nathaniel Gibson |
Union Local |
Dec 7-3 |
Won |
5 Matthew Simpson |
University |
Dec 3-1 SV |
Lost |
2 Koen Kish |
St. Clairsville |
Dec 7-2 |
Won |
7 Ethan Gray |
John Marshall |
Dec 3-2 |
|
132 9 Canon Welker Record: 20- 6 7th Place
|
Won |
Chance Gillies |
River |
Fall 0:38 |
Lost |
8 Caden Stout |
St. Clairsville |
Fall 5:55 |
Won |
Reese Spencer |
Indian Creek |
Dec 7-1 |
Won |
Conner Rogers |
Cameron |
Fall 4:39 |
Won |
11 Jude Childers |
Parkersburg South |
Dec 7-5 |
Lost |
10 Austin Love |
John Marshall |
Fall 1:50 |
Won |
5 Hayden Johnson |
Edison |
Dec 7-3 |
|
138 5 Stevie Mitchel Record: 25- 8 5th Place
|
Won |
Logan Cunningham |
Wellsville |
Fall 0:13 |
Won |
12 Austin DaRe |
St. Clairsville |
M-Dec 12-4 |
Lost |
4 Gavin Quiocho |
Parkersburg South |
Dec 8-3 |
Won |
Dakoyta Thatcher |
John Marshall |
Fall 3:46 |
Won |
11 Garrett Dozier |
Toronto |
T-Fall 18-3 |
Lost |
3 Jared Wright |
Beaver Local |
Dec 3-1 |
Won |
6 Collin Wiley |
Caldwell |
Dec 5-2 |
|
145 4 Andrew Shelek Record: 30- 4 4th Place
|
Won |
Bryce Hunt |
Caldwell |
Fall 1:53 |
Won |
Griffen Leombruno |
Morgantown |
Fall 1:46 |
Won |
5 Jonathan Creese |
Oak Glen |
Dec 7-3 |
Lost |
1 Brayden Roberts |
Parkersburg South |
Dec 3-0 |
Won |
7 Christopher Helms |
Weir |
T-Fall 19-1 |
Lost |
2 Alec Cook |
Madonna |
Dec 3-2 |
|
152 3 Billy Gooch Record: 20- 7 6th Place
|
Won |
Bryson Utter |
Union Local |
Fall 0:30 |
Won |
Ayden Krupinski |
Buckeye Local |
Fall 0:35 |
Won |
6 Mitch Wukelic |
Indian Creek |
Dec 7-4 |
Lost |
2 Logan Krulik |
Beaver Local |
Dec 8-1 |
Lost |
5 Dylan Milhoan |
Southern Local |
Dec 6-1 |
Lost |
7 Braeden Pauley |
University |
Dec 1-0 |
|
160 7 Hunter Nixon Record: 19-10 6th Place
|
Won |
Jerald Unrein |
Toronto |
Fall 1:56 |
Won |
10 Colton Dobbs |
Cameron |
Fall 1:59 |
Lost |
2 Brenden Severs |
Beaver Local |
Fall 3:09 |
Won |
5 Anthony Porter |
Cambridge |
M-Dec 12-4 |
Won |
6 Cody Albaugh |
Bellaire |
Dec 2-1 |
Lost |
1 Zane Hinzman |
Parkersburg South |
Fall 1:38 |
Lost |
9 Max Camilletti |
Brooke |
Fall 4:46 |
|
170 5 Jeremiah Timbe Record: 24-11 6th Place
|
Won |
Cyrus Hill |
Linsly |
Fall 1:06 |
Won |
12 Latrell Crute |
Southern Local |
Fall 4:21 |
Won |
4 Brandon Kinney |
Steubenville |
Dec 6-3 |
Lost |
1 Beau Smith |
Beaver Local |
Fall 5:53 |
Lost |
3 Ian Bush |
Cameron |
Dec 3-1 |
Lost |
9 Reese Skaggs |
St. Clairsville |
Dec 5-3 |
|
182 Garret Parsons Record: 2-11
|
Lost |
5 Logan Wilson |
Indian Creek |
Fall 0:43 |
Lost |
11 Richard McFarland |
Martins Ferry |
Fall 3:40 |
|
195 6 Jermain Snodgr Record: 19-12 7th Place
|
Lost |
11 Josh Croft |
Harrison Central |
Fall 5:02 |
Won |
Khol Mobelini |
Cambridge |
Dec 3-0 |
Won |
8 Dante Pelino |
Crestview |
Dec 7-1 |
Lost |
4 Derek Witsberger |
St. Clairsville |
Dec 3-1 |
Won |
7 Sam Lowe |
Southern Local |
Dec 7-6 |
|
220 3 Dylan Wood Record: 29- 2 2nd Place
|
Won |
Zakary Dobson |
Martins Ferry |
Fall 0:12 |
Won |
Xavier Hannahs |
Caldwell |
Fall 0:28 |
Won |
6 Garrett Givens |
Beaver Local |
Dec 6-2 |
Won |
2 Bradlee Clark |
John Marshall |
Dec 6-2 |
Lost |
1 Braxton Amos |
Parkersburg South |
M-Dec 12-4 |
|
285 7 Calvin McGaha Record: 20-10
|
Won |
Brett Long |
Cambridge |
Fall 3:22 |
Lost |
10 Cody Gamble |
Harrison Central |
Fall 1:28 |
Won |
Austin Baumgartner |
Fort Frye |
Fall 1:36 |
Won |
Tommy Thompson |
Edison |
Dec 3-2 UT |
Lost |
4 Emanual Ware |
Steubenville |
Fall 0:58 |