5 Jarrett Stillion (Meadowbrook) |
Defeated |
11 Camden Barr (Oak Glen) |
Dec 2-0 |
7 Cody Taggart (Wheeling Park) |
Defeated |
3 Danny Yost (Brooke) |
Fall 0:59 |
4 Nate Shelek (Wheeling Park) |
Defeated |
9 Gabe Carman (John Marshall) |
Dec 9-2 |
7 Mark Emmerling Jr. (Beaver Local) |
Defeated |
6 Devin Easton (Parkersburg South) |
Dec 7-1 |
9 Maison Richardson (Wheeling Park) |
Defeated |
5 Matthew Simpson (University) |
Dec 3-1 SV |
7 Ethan Gray (John Marshall) |
Defeated |
8 Joseph Bonfini (Bellaire) |
Dec 6-2 |
9 Aubrey Antill (Cambridge) |
Defeated |
10 Jason Tice (Wellsville) |
Dec 4-2 |
6 Derek Houser (Crestview) |
Defeated |
7 Wyatt Conley (Weir) |
M-Dec 14-1 |
8 Caden Stout (St. Clairsville) |
Defeated |
5 Hayden Johnson (Edison) |
M-Dec 10-2 |
10 Austin Love (John Marshall) |
Defeated |
9 Canon Welker (Wheeling Park) |
Fall 1:50 |
5 Stevie Mitchell (Wheeling Park) |
Defeated |
11 Garrett Dozier (Toronto) |
T-Fall 18-3 |
6 Collin Wiley (Caldwell) |
Defeated |
12 Austin DaRe (St. Clairsville) |
Fall 3:57 |
5 Jonathan Creese (Oak Glen) |
Defeated |
6 Zane Minella (Steubenville) |
Dec 7-2 |
7 Christopher Helms (Weir) |
Defeated |
11 Justin Sarge (Wellsville) |
Fall 2:42 |
5 Dylan Milhoan (Southern Local) |
Defeated |
11 Cooper Kerns (Cambridge) |
Fall 3:59 |
7 Braeden Pauley (University) |
Defeated |
6 Mitch Wukelic (Indian Creek) |
Dec 4-2 |
9 Max Camilletti (Brooke) |
Defeated |
12 Reese Wills (Weir) |
Fall 0:58 |
7 Hunter Nixon (Wheeling Park) |
Defeated |
6 Cody Albaugh (Bellaire) |
Dec 2-1 |
9 Reese Skaggs (St. Clairsville) |
Defeated |
4 Brandon Kinney (Steubenville) |
Fall 1:47 |
3 Ian Bush (Cameron) |
Defeated |
7 Charles Smith (Buckeye Local) |
Fall 4:08 |
11 Richard McFarland (Martins Ferry) |
Defeated |
4 James Stillwagoner (Magnolia) |
Dec 10-6 |
6 Hunter Morris (Southern Local) |
Defeated |
Shayne Christian (Buckeye Local) |
Dec 8-5 |
4 Derek Witsberger (St. Clairsville) |
Defeated |
6 Jermain Snodgrass (Wheeling Park) |
Dec 3-1 |
11 Josh Croft (Harrison Central) |
Defeated |
7 Sam Lowe (Southern Local) |
Dec 9-7 SV |
4 Skylor Wooley (East Liverpool) |
Defeated |
8 Zac Cesario (Buckeye Local) |
Fall 2:44 |
6 Garrett Givens (Beaver Local) |
Defeated |
7 Dalton Rice (Shenandoah) |
Dec 4-0 |
4 Emanual Ware (Steubenville) |
Defeated |
8 Brady Williams (John Marshall) |
M-Dec 9-1 |
10 Cody Gamble (Harrison Central) |
Defeated |
3 Donte Lewis (Martins Ferry) |
Dec 5-2 |