4 Carl Cochran (John Marshall) |
Defeated |
1 Alex Overly (Shenandoah) |
M-Dec 11-2 |
2 Jaymin Salsberry (Beaver Local) |
Defeated |
6 Griffen Stephen (Barnesville) |
Dec 8-1 |
1 Howard Williams (East Liverpool) |
Defeated |
5 Marshal Niswonger (Caldwell) |
Dec 7-4 |
3 Shawn Moore (Oak Glen) |
Defeated |
2 Jace Stockett (University) |
Dec 7-1 |
1 Logan Ours (Beaver Local) |
Defeated |
4 Brayden Johnson (Parkersburg South) |
Fall 1:17 |
3 Terry Gatrell (Meadowbrook) |
Defeated |
2 Koen Kish (St. Clairsville) |
Dec 12-11 |
1 Cole McComas (Beaver Local) |
Defeated |
4 Tucker Windland (Parkersburg South) |
Dec 4-2 |
2 Peyton Blasko (Steubenville) |
Defeated |
3 Jake Staud (University) |
Dec 5-0 |
1 Jacob Simpson (University) |
Defeated |
4 Brian Palmer Jr. (Buckeye Local) |
M-Dec 9-1 |
3 Jonathan Potts (Beaver Local) |
Defeated |
2 Tyler Muldrew (Steubenville) |
Dec 2-1 |
1 Peyton Hall (Oak Glen) |
Defeated |
4 Gavin Quiocho (Parkersburg South) |
M-Dec 12-4 |
2 Jacson Muldrew (Steubenville) |
Defeated |
3 Jared Wright (Beaver Local) |
Dec 2-0 |
1 Brayden Roberts (Parkersburg South) |
Defeated |
4 Andrew Shelek (Wheeling Park) |
Dec 3-0 |
3 Skyler Lasure (Beaver Local) |
Defeated |
2 Alec Cook (Madonna) |
Dec 7-3 |
1 Anthony Rice (Steubenville) |
Defeated |
4 Mikey Shamblin (Parkersburg South) |
Dec 1-0 |
2 Logan Krulik (Beaver Local) |
Defeated |
3 Billy Gooch (Wheeling Park) |
Dec 8-1 |
4 Ethan Pappas (Steubenville) |
Defeated |
1 Zane Hinzman (Parkersburg South) |
Dec 2-1 |
2 Brenden Severs (Beaver Local) |
Defeated |
3 Mason Kuneff (Bridgeport) |
Dec 6-5 |
1 Beau Smith (Beaver Local) |
Defeated |
5 Jeremiah Timberlake (Wheeling Park) |
Fall 5:53 |
2 Santino Kusic (Bridgeport) |
Defeated |
6 Jacob Berisford (John Marshall) |
Dec 2-0 |
1 Anthony Carman (John Marshall) |
Defeated |
12 Blayne Erwin (Harrison Central) |
T-Fall 15-0 |
2 David Tuttle (Steubenville) |
Defeated |
3 Brylan Clouse (Barnesville) |
Dec 5-3 SV |
1 Garrett Cook (Madonna) |
Defeated |
5 Drake Dobson (Martins Ferry) |
Dec 3-1 SV |
2 Donavan Kirby (Weir) |
Defeated |
3 Keith Bodnar (Steubenville) |
Dec 5-4 UT |
1 Braxton Amos (Parkersburg South) |
Defeated |
5 Justice McCamick (St. Clairsville) |
Fall 1:29 |
3 Dylan Wood (Wheeling Park) |
Defeated |
2 Bradlee Clark (John Marshall) |
Dec 6-2 |
1 Louden Haga (Parkersburg South) |
Defeated |
5 Easton Hitchens (Shenandoah) |
Fall 0:42 |
2 Daniel Wirth (Beaver Local) |
Defeated |
11 Mikey Hamrick (Magnolia) |
Dec 2-0 |