10 Anthony Shevlin (Steubenville) |
Defeated |
Trevor Herbert (Buckeye Local) |
Dec 6-4 |
11 Camden Barr (Oak Glen) |
Defeated |
Thomas Wilson (Weir) |
Fall 4:07 |
12 Grant Oxley (University) |
Defeated |
Vince Barcalow (Steubenville Catholic Ce |
M-Dec 11-3 |
Justin Bucheit (East Liverpool) |
Defeated |
8 Gannon Kazmirski (St. Clairsville) |
Dec 5-4 |
10 Christopher Heavner (River) |
Defeated |
Dylan Dean (Cameron) |
Fall 3:32 |
11 Zac Ross (Indian Creek) |
Defeated |
Laramie Giesey (Shenandoah) |
M-Dec 25-13 |
Eric Shriver (Morgantown) |
Defeated |
Braydon Demaria (Brooke) |
Dec 5-4 |
8 Eric Reed (Cambridge) |
Defeated |
Carter Wells (Barnesville) |
Dec 4-0 |
10 Kaleb Bailey (East Liverpool) |
Defeated |
Christian Polka (River) |
Fall 2:37 |
Nathaniel Gibson (Union Local) |
Defeated |
Travis Carr (Magnolia) |
Fall 0:29 |
Bill Murray (Steubenville) |
Defeated |
Valen Krzyston (Wellsville) |
M-Dec 8-0 |
Clayton Lamb (Oak Glen) |
Defeated |
Branden Parsons (Caldwell) |
Dec 4-0 |
10 Jason Tice (Wellsville) |
Defeated |
Trent McManes (Meadowbrook) |
Fall 2:33 |
11 Quintin Elerick (St. Clairsville) |
Defeated |
William Moore (Shenandoah) |
Fall 2:07 |
12 Kason Delancey (Fort Frye) |
Defeated |
Landon Bailey (East Liverpool) |
Fall 0:55 |
8 Chance Wooley (Southern Local) |
Defeated |
Cameron Lawrence (Morgantown) |
Fall 1:46 |
7 Ryley Crall (Union Local) |
Defeated |
Camden O'Connor (Oak Glen) |
M-Dec 10-0 |
6 Caden Kenworthy (Cambridge) |
Defeated |
Kolton Kapiskosky (Martins Ferry) |
Fall 4:39 |
12 Nick Blackburn (Shenandoah) |
Defeated |
Zane Everhart (Harrison Central) |
Fall 1:35 |
9 Canon Welker (Wheeling Park) |
Defeated |
Conner Rogers (Cameron) |
Fall 4:39 |
Dakoyta Thatcher (John Marshall) |
Defeated |
Danny Nation (Buckeye Local) |
Dec 9-6 |
11 Garrett Dozier (Toronto) |
Defeated |
Gage Schwing (Cameron) |
Fall 0:58 |
12 Austin DaRe (St. Clairsville) |
Defeated |
Calvin Matthews (University) |
Dec 5-3 |
9 Austin Starr (Indian Creek) |
Defeated |
Seth Alford (East Liverpool) |
Fall 1:43 |
0Griffen Heatherington (Bellaire) |
Defeated |
Logan Bennett (East Liverpool) |
Dec 6-1 |
6 Zane Minella (Steubenville) |
Defeated |
Bryce Hunt (Caldwell) |
T-Fall 17-0 |
12 Wyatt VanDyne (Beallsville) |
Defeated |
Griffen Leombruno (Morgantown) |
Fall 3:17 |
Dylan Glotfelty (Barnesville) |
Defeated |
Jeremy Brown (Indian Creek) |
Fall 3:26 |
Corey Naylor (St. Clairsville) |
Defeated |
Arch Newman (Brooke) |
Dec 7-3 |
11 Cooper Kerns (Cambridge) |
Defeated |
Zach Marbais (Harrison Central) |
Dec 7-5 |
12 Cameron Woods (Barnesville) |
Defeated |
Bryson Utter (Union Local) |
Fall 1:18 |
Skyler Hatten (Bridgeport) |
Defeated |
8 Devon Keys (East Liverpool) |
Fall 1:34 |
10 Colton Dobbs (Cameron) |
Defeated |
Tyler Donahue (Buckeye Local) |
Fall 2:33 |
11 Owen Oliver (Barnesville) |
Defeated |
Claude Romshak (Union Local) |
M-Dec 14-0 |
5 Anthony Porter (Cambridge) |
Defeated |
Jacob Dean (Crestview) |
M-Dec 12-3 |
8 Chase Goff (Martins Ferry) |
Defeated |
Evan Daniels (Madonna) |
Dec 6-2 |
Tucker Coultrap (Harrison Central) |
Defeated |
Kohl Clark (Union Local) |
Dec 8-1 |
Justin Bartlett (Cambridge) |
Defeated |
Christopher Aubrey-Big (Toronto) |
Fall 4:43 |
Dylan Heinrich (Oak Glen) |
Defeated |
Tommy Mitchell (Caldwell) |
Dec 7-4 |
8 Wyatt Linder (Parkersburg South) |
Defeated |
Preston Harmon (Morgantown) |
Fall 2:54 |
10 Mason Wiley (Caldwell) |
Defeated |
Vincent Patrone (Bellaire) |
Fall 2:08 |
11 Richard McFarland (Martins Ferry) |
Defeated |
Christian Lerussi (Beaver Local) |
Dec 8-3 |
Shayne Christian (Buckeye Local) |
Defeated |
James Beaver (Paden City) |
Fall 2:26 |
9 James Dobbs (St. Clairsville) |
Defeated |
Logan Walters (Weir) |
Fall 1:38 |
10 Josh Sanders (University) |
Defeated |
Austin Williams (Brooke) |
Fall 1:56 |
6 Jermain Snodgrass (Wheeling Park) |
Defeated |
Khol Mobelini (Cambridge) |
Dec 3-0 |
12 Nicholas Wukotich (Beaver Local) |
Defeated |
Noah Buckalew (Parkersburg South) |
Dec 4-2 SV |
9 Kyler O'Connor (Oak Glen) |
Defeated |
Cameron Stillwagoner (Magnolia) |
Fall 1:24 |
10 Zack Meade (Barnesville) |
Defeated |
Ryan Cross (Paden City) |
Fall 0:28 |
11 Tyler Yost (Morgantown) |
Defeated |
Xavier Hannahs (Caldwell) |
Fall 0:57 |
Zakary Dobson (Martins Ferry) |
Defeated |
12 Devin Danhart (Bridgeport) |
Fall 2:12 |
9 Chance Knight (Linsly) |
Defeated |
Caden Weekely (Wellsville) |
Fall 2:18 |
7 Calvin McGaha (Wheeling Park) |
Defeated |
Tommy Thompson (Edison) |
Dec 3-2 UT |
Joseph Hoepfner (Bellaire) |
Defeated |
6 Josh Fancher (Toronto) |
Dec 4-2 |
12 Kaz Zubay (East Liverpool) |
Defeated |
Zachary Kuneff (Bridgeport) |
Forf |
9 Trey Delguzzo (St. Clairsville) |
Defeated |
Corbin Turney (University) |
Dec 3-1 |