1 Alex Overly (Shenandoah) |
Defeated |
Justin Sampson (Harrison Central) |
M-Dec 16-6 |
5 Jarrett Stillion (Meadowbrook) |
Defeated |
Sean White (Bridgeport) |
M-Dec 11-2 |
4 Carl Cochran (John Marshall) |
Defeated |
Colin Greenwood (Union Local) |
Fall 0:22 |
3 Danny Yost (Brooke) |
Defeated |
Tyler Sipes (Indian Creek) |
Fall 0:42 |
6 Griffen Stephen (Barnesville) |
Defeated |
Jason Rainer (Caldwell) |
Fall 3:09 |
2 Jaymin Salsberry (Beaver Local) |
Defeated |
Justin Bucheit (East Liverpool) |
M-Dec 12-0 |
1 Howard Williams (East Liverpool) |
Defeated |
Joseph Savage (Toronto) |
Fall 1:10 |
8 Eric Reed (Cambridge) |
Defeated |
Jordyn Spencer (Buckeye Local) |
Fall 0:48 |
5 Marshal Niswonger (Caldwell) |
Defeated |
Rydge Hale (Steubenville) |
Fall 3:27 |
4 Nate Shelek (Wheeling Park) |
Defeated |
Chad Tice (Wellsville) |
Fall 2:51 |
3 Shawn Moore (Oak Glen) |
Defeated |
Braydon Demaria (Brooke) |
Fall 2:52 |
6 Devin Easton (Parkersburg South) |
Defeated |
Eric Shriver (Morgantown) |
Fall 3:23 |
7 Mark Emmerling Jr. (Beaver Local) |
Defeated |
Christian Waterman (Bridgeport) |
Fall 1:17 |
2 Jace Stockett (University) |
Defeated |
Carter Wells (Barnesville) |
Dec 8-3 |
1 Logan Ours (Beaver Local) |
Defeated |
Christian Polka (River) |
Fall 0:40 |
9 Maison Richardson (Wheeling Park) |
Defeated |
Doug Whitman (Toronto) |
Fall 3:49 |
Clayton Lamb (Oak Glen) |
Defeated |
Logan Wagner (Fort Frye) |
Fall 3:21 |
5 Matthew Simpson (University) |
Defeated |
Nathaniel Gibson (Union Local) |
Fall 1:25 |
4 Brayden Johnson (Parkersburg South) |
Defeated |
Travis Harper (Shenandoah) |
Fall 0:38 |
3 Terry Gatrell (Meadowbrook) |
Defeated |
Cameron Wolfe (Crestview) |
T-Fall 17-1 |
7 Ethan Gray (John Marshall) |
Defeated |
Valen Krzyston (Wellsville) |
Fall 1:13 |
8 Joseph Bonfini (Bellaire) |
Defeated |
John George (Brooke) |
Fall 0:36 |
2 Koen Kish (St. Clairsville) |
Defeated |
Daniel Ross (Indian Creek) |
Fall 1:54 |
1 Cole McComas (Beaver Local) |
Defeated |
Neil Johnston (Brooke) |
Fall 0:18 |
9 Aubrey Antill (Cambridge) |
Defeated |
Caiden Thornton (Barnesville) |
Fall 1:48 |
8 Chance Wooley (Southern Local) |
Defeated |
Peyton Shook (John Marshall) |
Dec 14-11 |
5 Gavin Ray (Oak Glen) |
Defeated |
Jesse Coulter (Magnolia) |
Fall 0:23 |
4 Tucker Windland (Parkersburg South) |
Defeated |
Austin Macek (Madonna) |
M-Dec 16-4 |
3 Jake Staud (University) |
Defeated |
Neil Gilbert (Martins Ferry) |
Fall 0:42 |
6 Derek Houser (Crestview) |
Defeated |
Isaac Ball (Cameron) |
Fall 3:34 |
7 Wyatt Conley (Weir) |
Defeated |
Joel Ackley (Caldwell) |
Fall 1:45 |
2 Peyton Blasko (Steubenville) |
Defeated |
Cameron Lawrence (Morgantown) |
Fall 1:36 |
1 Jacob Simpson (University) |
Defeated |
Tanner Rambo (Wellsville) |
Fall 0:25 |
9 Canon Welker (Wheeling Park) |
Defeated |
Chance Gillies (River) |
Fall 0:38 |
8 Caden Stout (St. Clairsville) |
Defeated |
Trentin Thompson (Morgantown) |
T-Fall 17-2 |
5 Hayden Johnson (Edison) |
Defeated |
Michael Gerard (Caldwell) |
Fall 0:58 |
4 Brian Palmer Jr. (Buckeye Local) |
Defeated |
Sam Zombotti (Magnolia) |
Def INJ |
3 Jonathan Potts (Beaver Local) |
Defeated |
Jacob Caughman (Southern Local) |
Fall 0:25 |
11 Jude Childers (Parkersburg South) |
Defeated |
Ryan Kemp (Bridgeport) |
Fall 0:32 |
6 Caden Kenworthy (Cambridge) |
Defeated |
George Hoover (Barnesville) |
Dec 9-6 |
7 Ryley Crall (Union Local) |
Defeated |
Diego Solano (Linsly) |
Fall 1:16 |
10 Austin Love (John Marshall) |
Defeated |
Reese Spencer (Indian Creek) |
Fall 3:06 |
2 Tyler Muldrew (Steubenville) |
Defeated |
Conner Rogers (Cameron) |
T-Fall 16-0 |
1 Peyton Hall (Oak Glen) |
Defeated |
Dakoyta Thatcher (John Marshall) |
Fall 1:13 |
9 Austin Starr (Indian Creek) |
Defeated |
Danny Nation (Buckeye Local) |
Fall 1:30 |
8 Gage Adams (Magnolia) |
Defeated |
Sean Baker (Weir) |
Fall 2:31 |
5 Stevie Mitchell (Wheeling Park) |
Defeated |
Logan Cunningham (Wellsville) |
Fall 0:13 |
12 Austin DaRe (St. Clairsville) |
Defeated |
Austin Howard (Harrison Central) |
Fall 3:50 |
Calvin Matthews (University) |
Defeated |
Shyann Underwood (Shadyside) |
Fall 0:13 |
4 Gavin Quiocho (Parkersburg South) |
Defeated |
Gage Schwing (Cameron) |
Fall 0:39 |
3 Jared Wright (Beaver Local) |
Defeated |
Jesse Law (Brooke) |
Fall 1:09 |
Michael Flynn (Linsly) |
Defeated |
Caden Schmidle (Morgantown) |
Fall 1:28 |
11 Garrett Dozier (Toronto) |
Defeated |
Jordan Dalby (Union Local) |
Fall 4:00 |
6 Collin Wiley (Caldwell) |
Defeated |
Jacob Boulet (Barnesville) |
M-Dec 20-8 |
7 Trey Wonner (Crestview) |
Defeated |
Nick Macheca (River) |
Fall 2:40 |
10 Chase Ward (Martins Ferry) |
Defeated |
Wesley Guy (Shenandoah) |
Dec 10-9 |
2 Jacson Muldrew (Steubenville) |
Defeated |
Trenton Klempa (Bellaire) |
Fall 1:01 |
1 Brayden Roberts (Parkersburg South) |
Defeated |
Logan Bennett (East Liverpool) |
Fall 0:45 |
Jeremy Brown (Indian Creek) |
Defeated |
Caleb McWhorter (Union Local) |
Dec 7-5 |
9 Isaac Ricketts (Crestview) |
Defeated |
Jacob Anderson (Buckeye Local) |
Fall 1:40 |
Dylan Glotfelty (Barnesville) |
Defeated |
8 Brise Bennett (University) |
Dec 11-5 |
5 Jonathan Creese (Oak Glen) |
Defeated |
Julian Giovengo (Linsly) |
Fall 3:45 |
12 Wyatt VanDyne (Beallsville) |
Defeated |
Billy Baker (Shadyside) |
Fall 0:28 |
Griffen Leombruno (Morgantown) |
Defeated |
Bryce Wade (Harrison Central) |
Dec 7-6 |
4 Andrew Shelek (Wheeling Park) |
Defeated |
Bryce Hunt (Caldwell) |
Fall 1:53 |
3 Skyler Lasure (Beaver Local) |
Defeated |
Roy Rayl (John Marshall) |
Fall 1:05 |
Mason McCort (St. Clairsville) |
Defeated |
Joey Vincent (Shenandoah) |
Fall 0:38 |
11 Justin Sarge (Wellsville) |
Defeated |
Michael Mosti (Southern Local) |
Fall 2:35 |
6 Zane Minella (Steubenville) |
Defeated |
Joe Duskey (Fort Frye) |
Fall 0:30 |
7 Christopher Helms (Weir) |
Defeated |
Cody Swauger (Bridgeport) |
Fall 0:13 |
0Griffen Heatherington (Bellaire) |
Defeated |
Jourdan Presto (Cameron) |
Fall 1:31 |
Jacob Smith (Brooke) |
Defeated |
Zack Selby (Meadowbrook) |
Fall 1:55 |
2 Alec Cook (Madonna) |
Defeated |
Kyre Smith (Toronto) |
Fall 1:29 |
1 Anthony Rice (Steubenville) |
Defeated |
Ty Harrison (Crestview) |
Fall 0:06 |
Skyler Hatten (Bridgeport) |
Defeated |
Hunter Nevins (River) |
Fall 0:10 |
9 Garet Hostuttler (Weir) |
Defeated |
Corey Naylor (St. Clairsville) |
Dec 18-11 |
8 Devon Keys (East Liverpool) |
Defeated |
Ben McCardle (John Marshall) |
Fall 3:39 |
5 Dylan Milhoan (Southern Local) |
Defeated |
Gunner Kernik (Linsly) |
Fall 3:47 |
12 Cameron Woods (Barnesville) |
Defeated |
Cordell Lingafelter (Meadowbrook) |
Fall 1:30 |
Michael Shreves (Paden City) |
Defeated |
Zach Marbais (Harrison Central) |
Fall 3:14 |
4 Mikey Shamblin (Parkersburg South) |
Defeated |
Trenton Mitchell (Magnolia) |
Fall 3:10 |
3 Billy Gooch (Wheeling Park) |
Defeated |
Bryson Utter (Union Local) |
Fall 0:30 |
Ayden Krupinski (Buckeye Local) |
Defeated |
Briggs Schaefer (Shenandoah) |
Fall 4:36 |
11 Cooper Kerns (Cambridge) |
Defeated |
Tyler Donaher (Martins Ferry) |
Fall 0:47 |
6 Mitch Wukelic (Indian Creek) |
Defeated |
Nick Beckett (Bellaire) |
M-Dec 11-0 |
7 Braeden Pauley (University) |
Defeated |
Seth Kerner (Wellsville) |
Fall 0:50 |
Chase Smith (Oak Glen) |
Defeated |
10 Chris Parker (Toronto) |
Def INJ |
Arch Newman (Brooke) |
Defeated |
Deacan Carmichael (Cameron) |
M-Dec 19-6 |
2 Logan Krulik (Beaver Local) |
Defeated |
Leo Baker (Fort Frye) |
Fall 1:06 |
1 Zane Hinzman (Parkersburg South) |
Defeated |
Tyler Donahue (Buckeye Local) |
Fall 0:21 |
9 Max Camilletti (Brooke) |
Defeated |
Frank Baker (Fort Frye) |
Fall 0:41 |
8 Chase Goff (Martins Ferry) |
Defeated |
Hayden Wallace (Harrison Central) |
Fall 4:33 |
5 Anthony Porter (Cambridge) |
Defeated |
Elijah Wellings-Osha (University) |
Fall 3:13 |
4 Ethan Pappas (Steubenville) |
Defeated |
Cameron Franke (Indian Creek) |
Fall 0:44 |
3 Mason Kuneff (Bridgeport) |
Defeated |
Shamus Gibson (Oak Glen) |
Fall 1:02 |
6 Cody Albaugh (Bellaire) |
Defeated |
Briar Portman (Shenandoah) |
Fall 0:16 |
7 Hunter Nixon (Wheeling Park) |
Defeated |
Jerald Unrein (Toronto) |
Fall 1:56 |
10 Colton Dobbs (Cameron) |
Defeated |
Alex McCoy (Paden City) |
Fall 0:59 |
2 Brenden Severs (Beaver Local) |
Defeated |
Alex Papadimitriou (Linsly) |
Fall 0:28 |
1 Beau Smith (Beaver Local) |
Defeated |
Brandon Mamie (Bellaire) |
Fall 0:37 |
9 Reese Skaggs (St. Clairsville) |
Defeated |
Neil Gibbons (Barnesville) |
Fall 3:06 |
8 Wyatt Linder (Parkersburg South) |
Defeated |
Tucker Coultrap (Harrison Central) |
Fall 1:50 |
5 Jeremiah Timberlake (Wheeling Park) |
Defeated |
Cyrus Hill (Linsly) |
Fall 1:06 |
12 Latrell Crute (Southern Local) |
Defeated |
Gavin Dondzila (Indian Creek) |
Fall 0:50 |
Tommy Mitchell (Caldwell) |
Defeated |
Christopher Aubrey-Big (Toronto) |
Fall 1:56 |
4 Brandon Kinney (Steubenville) |
Defeated |
Nicholas D'Amico (Weir) |
Fall 1:22 |
3 Ian Bush (Cameron) |
Defeated |
Brody Rush (Magnolia) |
Fall 0:34 |
Briar Cunningham (Wellsville) |
Defeated |
Wyatt Miley (Shenandoah) |
Fall 3:37 |
Justin Bartlett (Cambridge) |
Defeated |
Dylan Heinrich (Oak Glen) |
Fall 1:26 |
6 Jacob Berisford (John Marshall) |
Defeated |
Jakob Klug (Shadyside) |
Fall 0:59 |
7 Charles Smith (Buckeye Local) |
Defeated |
Will Miller (University) |
Fall 3:02 |
10 Kameron Hughes (Martins Ferry) |
Defeated |
Mason Smith (Madonna) |
Fall 1:26 |
2 Santino Kusic (Bridgeport) |
Defeated |
Dakota Isinghood (Brooke) |
Fall 1:03 |
1 Anthony Carman (John Marshall) |
Defeated |
Vincent Patrone (Bellaire) |
Fall 101 |
5 Logan Wilson (Indian Creek) |
Defeated |
Garret Parsons (Wheeling Park) |
Fall 0:43 |
4 James Stillwagoner (Magnolia) |
Defeated |
Christian Lerussi (Beaver Local) |
Dec 4-2 |
3 Brylan Clouse (Barnesville) |
Defeated |
James Beaver (Paden City) |
Fall 1:14 |
6 Hunter Morris (Southern Local) |
Defeated |
Shayne Christian (Buckeye Local) |
Fall 5:37 |
2 David Tuttle (Steubenville) |
Defeated |
Logan Walters (Weir) |
Fall 2:59 |
1 Garrett Cook (Madonna) |
Defeated |
Austin Williams (Brooke) |
Fall 0:49 |
4 Derek Witsberger (St. Clairsville) |
Defeated |
Liam O'Connor (Morgantown) |
Fall 1:09 |
3 Keith Bodnar (Steubenville) |
Defeated |
Noah Buckalew (Parkersburg South) |
M-Dec 14-4 |
2 Donavan Kirby (Weir) |
Defeated |
Cameron Stillwagoner (Magnolia) |
Fall 2:23 |
1 Braxton Amos (Parkersburg South) |
Defeated |
Ryan Cross (Paden City) |
Fall 0:51 |
9 Chance Knight (Linsly) |
Defeated |
Evan Merryman (Indian Creek) |
Fall 1:55 |
8 Zac Cesario (Buckeye Local) |
Defeated |
Tim Chesar (Meadowbrook) |
Fall 1:33 |
5 Justice McCamick (St. Clairsville) |
Defeated |
Sephen Hunter (Brooke) |
Fall 1:03 |
4 Skylor Wooley (East Liverpool) |
Defeated |
Michael Tizziani (Toronto) |
Fall 0:20 |
3 Dylan Wood (Wheeling Park) |
Defeated |
Zakary Dobson (Martins Ferry) |
Fall 0:12 |
6 Garrett Givens (Beaver Local) |
Defeated |
Peyton Tuttle (Steubenville) |
Fall 0:57 |
7 Dalton Rice (Shenandoah) |
Defeated |
Kolten Hanlin (Edison) |
Fall 1:57 |
10 Zack Meade (Barnesville) |
Defeated |
Jalob Honeywell (Shadyside) |
Fall 0:38 |
2 Bradlee Clark (John Marshall) |
Defeated |
Logan Ellis (Harrison Central) |
Fall 0:24 |
1 Louden Haga (Parkersburg South) |
Defeated |
Richard Montelione (Steubenville Catholi |
Fall 0:56 |
9 Trey Delguzzo (St. Clairsville) |
Defeated |
C.J. Rose (Wheeling Central Catholic) |
Fall 2:34 |
8 Brady Williams (John Marshall) |
Defeated |
Austin Baumgartner (Fort Frye) |
Fall 2:52 |
5 Easton Hitchens (Shenandoah) |
Defeated |
Hayden Hoge (Cameron) |
Fall 1:42 |
12 Kaz Zubay (East Liverpool) |
Defeated |
Stephen Craig (Southern Local) |
Fall 2:59 |
Zachary Kuneff (Bridgeport) |
Defeated |
Jason Peebles (Meadowbrook) |
Fall 4:46 |
4 Emanual Ware (Steubenville) |
Defeated |
Daniel Rawson (Brooke) |
Fall 0:48 |
3 Donte Lewis (Martins Ferry) |
Defeated |
Cole English (Oak Glen) |
Dec 3-1 |
Joseph Hoepfner (Bellaire) |
Defeated |
Caden Honeywell (Shadyside) |
Fall 1:26 |
11 Mikey Hamrick (Magnolia) |
Defeated |
Avery Clouse (Barnesville) |
Fall 0:25 |
6 Josh Fancher (Toronto) |
Defeated |
Nathan Zink (Indian Creek) |
Dec 6-0 |
7 Calvin McGaha (Wheeling Park) |
Defeated |
Brett Long (Cambridge) |
Fall 3:22 |
10 Cody Gamble (Harrison Central) |
Defeated |
T.J. Wehr (Caldwell) |
Fall 1:44 |
Tommy Thompson (Edison) |
Defeated |
Dylan Haseleu (Morgantown) |
Fall 3:20 |
2 Daniel Wirth (Beaver Local) |
Defeated |
Corbin Turney (University) |
M-Dec 8-0 |